Strona głównaGryAktualnościEVE Online świętuje swoje 20-lecie

EVE Online świętuje swoje 20-lecie

Z okazji dwudziestolecia EVE Online, twórcy przygotowali dla graczy niespodziankę w postaci darmowego rozszerzenia oraz pokazu kosmicznych fajerwerków.

Już 6 maja minie dwadzieścia lat od premiery EVE Online. Z tej okazji studio CCP Games przygotowało dla graczy kilka niespodzianek.

Pierwszą z nich jest event Capsuleer Day, który rozpoczął się wczoraj i potrwa do 30 maja. Gracze mają teraz możliwość zdobycia specjalnych nagród za wykonywanie różnorakich zadań, zarówno bojowych jak i tych opartych na hakowaniu. Do zdobycia m.in. boostery rozwoju, implanty, skórki oraz statek SoCT.

W przygotowaniu są również dodatkowe prezenty, które będzie można zdobyć za zalogowanie się do gry do 30 maja. Wśród nagród kadłub statku Metamorphosis, 12 tys. EverMarksów, 510 tys. Punktów umiejętności oraz dwie skórki.

A już 6 maja o 21 czasu polskiego w lokacji Jita 4-4 odbędzie się kosmiczny pokaz fajerwerków.

Imiona graczy ze statusem Omega, na dzień 6 maja zostaną wypisane na monumencie World Within a Word, który od 2013 stoi w Reykjaviku.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, w lipcu gracze dostaną darmowy dodatek Viridian. Na jego temat na razie nie wiadomo zbyt wiele. Twórcy zdradzili, że ma on być nastawiony na współpracę pomiędzy graczami. Cele zadań będą wyznaczane przez szefów korporacji. Zostanie dodana także możliwość modyfikacji wyglądu struktur budowanych przez korporacje. Zostaną także dodane nowe statki.

EVE Online nadal jest rozwijane i cieszy się niegasnącą popularnością.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię