Strona głównaWiadomościF1 2015 wjedzie na Wasze konta Steam za darmo

F1 2015 wjedzie na Wasze konta Steam za darmo

Humble Bundle wzbogaci naszą biblioteczkę gier o niebezpiecznie szybki symulator wyścigów. Szykujcie fotele i krzesła, bowiem przed nami jazda bez ograniczeń prędkości!

Przez kolejne 46 godzin możemy bezpłatnie przypisać do konta Steam kolejną świetną gierkę oferowaną przez Humble Bundle. Obyście tylko lubili adrenalinę i zapach świeżo palonej benzyny o poranku. Jeśli spełniacie kryteria to logujcie się na stronie i przyjmijcie cyfrową darowiznę w postaci kluczyka do F1 2015.

Po odpaleniu silnika otrzymamy dostęp do kilku trybów gry. Będzie można pościgać się w samotności, śrubując rekordy trasy lub zmierzyć się w sieci z pretendentami do tytułu mistrza Formuły 1. Dodatkowo w menu znajdziemy bonusik pozwalający przetestować moc bolidów w poprzednim sezonie gry 2014 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP.

Spoglądając na wymagania sprzętowe niemal każdy powinien bezproblemowo zalać bak do pełna, założyć kask i przystąpić do niebezpiecznie szybkiego wyścigu. Nawet mając zintegrowana kartę graficzną można poczuć się przez chwilę jak cyfrowy kierowca F1.

OS: Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit 
Procesor: Intel Core 2 Quad 3.0GHz lub AMD Phenom II X4 3.2GHz 
RAM: 4 GB RAM 
GPU: Intel 4. generacji Iris lub AMD HD5770 / NVIDIA GTS450  
HDD: 20 GB         

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię