Strona głównaGryAktualnościFall Guys - ankieta ujawniła ulubione poziomy społeczności

Fall Guys – ankieta ujawniła ulubione poziomy społeczności

Wśród wszystkich poziomów dostępnych w Fall Guys jest jeden, który według graczy nie ma sobie równych.

Drugi sezon Fall Guys niedawno ujrzał światło dzienne. Gra ma się dobrze, regularnie dostaje nowe skiny, a Mediatonic na pewno planuje już content na kolejne miesiące. Niedawno w ramach zbierania feedbacku postanowili zapytać o ulubione poziomy graczy.

Zobacz: Beta Call of Duty: Black Ops Cold War – odblokowano wszystkie dodatki

W głosowaniu wzięło udział ponad 27 tysięcy osób i aż 33% z nich wybrało Slime Climb na swój ulubiony poziom. Drugie miejsce z blisko 20% głosów zajął Hex-A-Gone, a później Jump Showdown. Na czwartej pozycji uplasował się dodany niedawno Knight Fever, a zaraz za nim Whirligig.

Nie będzie pewnie dla większości graczy zaskoczeniem fakt, że czołowe pozycje zajmują rundy survival. Patrząc po komentarzach na Reddicie czy Twitterze, można było również spodziewać się zwycięstwa Slime Climb. Pozostaje tylko jeszcze pytanie, który z poziomów wylądował na samym końcu ankiety. Mediatonic nie pochwaliło się jeszcze tą częścią swojego researchu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię