Strona głównaGryAktualnościFallout 4: Dreams Edition - rewelacyjny projekt stworzony w nowej grze-kreatorze światów

Fallout 4: Dreams Edition – rewelacyjny projekt stworzony w nowej grze-kreatorze światów

Połączenie gry typu sandbox oraz kreatora Dreams zadebiutowało całkiem niedawno, bo w ostatni piątek, a już gracze zdążyli stworzyć na nim kilka oszałamiających projektów. Jednym z nich jest projekt Fallout 4: Dreams Edition.

W ramach Fallout 4: Dreams Edition fanom udało się stworzyć wiele elementów znanych z 4. części serii. Zobaczymy tam kultowe bronie, elementy ekwipunku, opancerzenia, a nawet całe lokacje. Znalazło się też miejsce dla kilku znajomych postaci, możemy też korzystać z dość wiernie odwzorowanego Pip-Boya. Nawet elementy menu i interfejsu wyglądają znajomo. Wszystko przedstawia poniższy film, który ma aż 12 minut.

Prezentacja Fallout 4: Dreams Edition

Aktualnie wszystkie projekty stworzone w Dreams mogą być odpalane jedynie wewnątrz kreatora, ale twórcy planują na pewnym etapie umożliwić ich autorom eksport, tak by funkcjonowały jak oddzielne produkcje.

Zobacz: Wiedźmin Geralt walczący z zombie – oryginalny mod do Resident Evil 2

Powinna również pojawić się opcja wykupienia licencji komercyjnej, dzięki której wszystko co stworzymy w kreatorze, pozostanie naszą własnością. Póki co bowiem zarówno Fallout 4: Dreams Edition jak i inne efekty prac społeczności zebranej wokół Dreams pozostają własnością Media Molecule oraz Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię