Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – Bethesda zaskoczona, że gracze nie są zainteresowani trybem PvP

Fallout 76 – Bethesda zaskoczona, że gracze nie są zainteresowani trybem PvP

Chociaż praktycznie od początku Bethesda informowała, że Fallout 76 będzie nastawiony na współzawodnictwo i grę w trybie PvP, to życie zweryfikowało plany dewelopera. Okazuje się, że gracze praktycznie nie są zainteresowani grą przeciwko innym.

Pete Hines, wiceprezes Bethesdy ds. Marketingu Globalne i komunikacji, podczas jednego z wywiadów dla serwisu USGamer powiedział:

Myślę, że byliśmy trochę zaskoczeni, jak mało osób chciało brać udział w trybie PvP i ile więcej wybierało tryb PvE. (…) Są ludzie, którzy to robią (grają w PvP – red.), nie zrozumcie mnie źle, ale myślę, że to mniejszy procent naszej bazy graczy, niż nam się wydawało.

Zobacz: Stadia – Google oferuje za mało pieniędzy, żeby opłacało się przenosić gry na platformę

Hines wyjaśnił, że rozszerzenie Wastelanders, które pojawi się w Fallout 76 w kwietniu, to początek zmian i sugeruje, że to co planują jest porównywalne z The Elder Scrolls Online.

Podążamy tą ścieżką. Wykonaliśmy wiele pracy na poziomie systemowym, aby Wastelanderzy mogli robić więcej, budować więcej, dostarczyliśmy też więcej treści. I nadal będziemy dostarczać, przez resztę tego oraz przyszłego roku i w kolejnych latach.

Zobacz: W Star Citizen pojawią się elementy survivalowe

A Wy wolicie grać w trybie PvE czy jednak PvP? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceUSGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię