Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – do gry trafią zwierzęcy towarzysze

Fallout 76 – do gry trafią zwierzęcy towarzysze

Przedstawiciele Bethesdy potwierdzili, że w niedalekiej przyszłości do Fallout 76 trafią zwierzęcy towarzysze. Wraz z nimi pojawią się również nowe postacie oraz zadania.

Dwa tygodnie temu Fallout 76 zagościł na Steam, wraz z aktualizacją Wastelanders, która wprowadziła do gry długo oczekiwane postacie niezależne. To wszystko sprawiło, że gra zyskała na popularności, jednak jak to bywa w przypadku Bethesdy sprowadziła na graczy również kłopoty.

Zobacz: Fallout 76 – NPC kradną graczom legendarną broń

Niedawno deweloperzy Jeff Gardiner oraz Ferret Baudion przeprowadzili za pośrednictwem Reddit sesję Q&A podczas, której zdradzili kilka ciekawych informacji na temat przyszłości gry. Najważniejszą informacją jest plan wprowadzenia do gry zwierzęcych towarzyszy na wzór Ochłapa. Na razie nie wiadomo jednak nic więcej na temat tego jak mocno będą nas wspierać.

Zobacz: Fallout 76 – Oceny na Steam w większości pozytywne

Do gry mają trafić również nowe postacie niezależne, które będą kopalnią dodatkowych misji. Możliwe, że dotyczyć będą Bractwa Stali. Jak zdarza Gardiner, bractwo bardzo uważnie przygląda się Wirginii Zachodniej. Co więcej, w planach jest również umożliwienie graczom wyboru strojów towarzyszy oraz implementacja systemu szybkiego przełączania się pomiędzy wcześniej przygotowanymi zestawami profitów. Szczegóły mają zostać ujawnione już wkrótce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię