Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – już wkrótce duża aktualizacja

Fallout 76 – już wkrótce duża aktualizacja

Aktualizacja Invaders from Beyond trafiła na serwery testowe Fallout 76. To nie jedyne nowości jakie będą mogli przetestować gracze w tym roku.

Bethesda udostępniła plany aktualizacji dla Fallout 76 PTS na ten rok i trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem nieźle. Dla wyjaśnienie PTS to publiczny serwer testowy, otwarty dla graczy, którzy otwierają grę za pośrednictwem aplikacji Bethesda. Dzięki temu można wypróbować zmiany zanim zostaną wprowadzone dla wszystkich oraz zgłosić ewentualne problemy.

Zobacz: Destiny 2 – zobacz najnowszy zwiastun dodatku Królowa-Wiedźmia

Kolejną aktualizacją będzie Invaders from Beyond, która jak wskazuje tytuł skupi się na kosmitach. Statek kosmitów będzie odwiedzał mapę co godzinę na godzinę. Zadaniem gracza będzie wysadzenie trzech zbiorników, których strzegą obcy. To takie trochę podrasowane wydarzenie specjalne.

Zmiany przejdzie także system SCORE, dojdzie także więcej niestandardowych ustawień i jeszcze jedno wydarzenie czasowe. Ponadto gracze będą mogli słuchać nowej pirackiej rozgłośni radiowej, dzięki odbiornikowi do samodzielnego montażu, który postawią w obozie.

Kolejna nowość to niewidzialne plecaki, które nie będą już widoczne na plecach naszej postaci. Stimpacki będą teraz lżejsze o 25%. Zwiększona zostanie także ich liczba w automatach medycznych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię