Strona głównaGryAktualnościFallout 76 wkrótce trafi na Steam

Fallout 76 wkrótce trafi na Steam

W najbliższym czasie Fallout 76, zgodnie z marcową zapowiedzią Bethesdy, trafi na Steam. Będzie to jednak nieco później niż pierwotnie zakładano. Pozostaje jeszcze jedno ważne pytanie, czy jest to graczom potrzebne?

Premiera Fallout 76 miała miejsce w listopadzie zeszłego roku. Wersja PC cały czas dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem Launchera Bethesdy. Pierwotnie tytuł miał trafić na Steam w grudniu 2019, jednak ostatecznie pojawi się dopiero w 2020 roku. Bethesda chce, aby Fallout 76 zadebiutował na platformie bliżej premiery aktualizacji Wastelanders, która według zapewnień ma być najlepszym rozszerzeniem do gry.

Jego premiera zapowiedziana jest na pierwszy kwartał 2020. Poza nowymi zadaniami i dodatkowymi frakcjami, wydarzeniami czasowymi wprowadzi również ludzkich NPC. Pozostaje kwestia tego w jakiej cenie dostępny będzie Fallout 76 i czy po serii katastrof związanych z tytułem gracze będą jeszcze chcieli skorzystać? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie indywidualnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię