Strona głównaGryAktualnościFallout 76 za darmo na Steam, ale tylko jeżeli masz grę na...

Fallout 76 za darmo na Steam, ale tylko jeżeli masz grę na Bethesda.net

Gracze, którzy kupili Fallout 76 za pośrednictwem Bethesda.net otrzymają kopię gry za darmo na Steam. Warunkiem jest powiązanie kont. Jest na to ograniczony czas.

Premiera Fallout 76 na Steam zaplanowana jest na 14 kwietnia. Wraz z nią do gry trafi również aktualizacja Wastelanders. Gracze, którzy mają już swoją kopię gry na platformie Bethesdy będą mogli teraz grać również za pośrednictwem Steam. Jak możemy przeczytać na blogu gry:

Chcemy, żebyście bawili się na tej platformie, którą wybieracie.

Zobacz: Apex Legends w nowym sezonie szykuje niespodziankę dla fanów Titanfall

Po połączeniu kont Steam i Bethesda.net Fallout doda się automatycznie na platformie Valve. Aktualizacji należy dokonać jednak do 5:59 13 kwietnia. Transfer nie dotyczy Atomów oraz członkostwa w klubie Fallout 1st, czyli płatnej subskrypcji dającej bonusy i możliwość korzystania z prywatnych serwerów. Prześnieniu ulegną przedmioty zakupione w Atomowym Sklepie.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – profesjonalny turniej zrujnowany przez cheaterów

Co więcej, każdy kto zagra w fallut 76 w dniach 14-28 kwietnia – przez kupno gry lub przeniesienie z Bethesda.net dostanie za darmo Fallout Classic Collection. W pakiecie jest Fallout 1 oraz 2 i Fallout Tactics.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Mam problem , padł windows i musiałem na nowo instalować goMam Fallout 76 od Besthesda Kupiony 3 lata temu. Jak na nowo zainstalować na steam? Na steam mam tylko kupno a nie ma instalacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię