Strona głównaGryFallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics za darmo

Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics za darmo

Epic Games w ramach świątecznej akcji rozdaje dzisiaj nie jeden, ale aż trzy tytuły. I to nie byle jakie bo Fallout 1, 2 oraz Tactics. Na dodanie gier macie czas do jutra do 17:00.

Serii Fallout chyba nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, jest to klasyka gier RPG osadzona w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych. W pierwszej odsłonie serii wcielamy się w mieszkańca Krypty 13 i otrzymujemy zadanie odnalezienia chipa odpowiedzialnego za oczyszczanie wody w podziemnym schronie.

W drugiej części wcielamy się w potomka protagonisty z jedynki i tym razem wyruszymy  na pustkowia w poszukiwania G.E.C.K., maszyny, która pozwoli na poprawienie warunków życiowych w wiosce, w której mieszkamy.

Trójka to typowa gra taktyczna osadzona w świecie Fallout, jednak niepowiązana fabularnie z poprzednimi częściami.

Tak czy inaczej każda z gier zapewnia setki godzin świetnej zabawy, tony humoru oraz wiele rozterek moralnych jakich będziemy musieli dokonać podczas realizacji zadań otrzymywanych podczas naszej tułaczki. Aby pobrać każdą z gier należy kliknąć poniżej. Jak wcześniej wspominałem, na dodanie gier macie czas do jutra do 17:00.

Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię