Strona głównaGryFallout: New Vegas Edycja Ostateczna za darmo

Fallout: New Vegas Edycja Ostateczna za darmo

Epic w tym tygodniu rozdaje całkowicie za darmo Fallout: New Vegas Edycja Ostateczna. Na pobranie gry macie jak zwykle czas do przyszłego czwartku.

Fani postapokalipsy, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Fallout New Vegas mają teraz możliwość pobrania gry za darmo, dzięki nowej promocji Epic. Zresztą, każdy ma taką możliwość, wystarczy wejść TUTAJ i pobrać.

Edycja ostateczna zawiera wszystkie DLC:

  • Poza pustkowie: Świat New Vegas jest większy niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy nowy, osobny obszar to świeży zestaw rozgałęzionych zadań, niesamowitych osobowości i większych szans na bycie zbawcą lub pariasem dla mieszkańców New Vegas.
  • Lśniące nowe zabawki: Każdy pakiet dodatkowy zwiększa górę już dostępnego do wykorzystania uzbrojenia. Czy lubisz starcia wręcz czy ataki z dystansu, taka broń jak dwupoziomowe pożegnanie (niepowtarzalne pięści balistyczne) czy czas na drzemkę (poręczny pistolet półautomatyczny 10 mm) dadzą ci szansę na naprężenie naładowanych pociskami muskułów.
  • Możliwość rozwoju: W każdym z czterech głównych pakietów dodatkowych maksymalny limit poziomu wzrasta o 5, przez co wasza postać może ostatecznie osiągnąć poziom 50.
  • Krwawa Forsa: Trafiasz do pułapki zamaskowanej jako kasyno Sierra Madre i rozpoczynasz grę o najwyższą stawkę, w której konieczna będzie współpraca z trzema innymi zagubionymi duszami, aby przetrwać.
  • Szczere Serca: Ekspedycja do Parku Narodowego Zion kończy się katastrofą, a ty trafiasz w sam środek wojny pomiędzy plemionami oraz konflikt pomiędzy misjonarzem Nowych Kanaanitów i tajemniczym Płonącym Człowiekiem.
  • Smutki Starego Świata: Przenosisz się do krateru badawczego Big MT i zyskujesz zatrudnienie w think tanku, aby powstrzymać jego własne eksperymenty naukowe, które wymknęły się spod kontroli.
  • Droga przez pustkowia: Kontaktuje się z tobą Ulysses, pierwszy Kurier Sześć, i obiecuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego odmówił dostarczenia platynowego żetonu na początku Fallout: New Vegas. Najpierw musisz jednak rozpocząć ostatnią wyprawę do zdradliwych wąwozów Rozpadliny.

Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię