Strona głównaWiadomościFame MMA 3: Isamu próbował rzucić się na DeeJayPallaside. Walka Godlewskiej potwierdzona

Fame MMA 3: Isamu próbował rzucić się na DeeJayPallaside. Walka Godlewskiej potwierdzona

Na wczorajszej konferencji Fame MMA 3 poznaliśmy pełną kartę walk, które odbędą się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Jak zwykle będzie śmiesznie i żenująco, bo ze sportem to nie ma nic wspólnego.

Powiem szczerze – jestem wielkim przeciwnikiem gali Fame MMA. Uważam, że promuje ona patologiczne zachowania i nie ma nic wspólnego ze sportem. Ale moją rolą na tej stronie jest informowanie, więc to robię. Wczoraj odbyła się oficjalna konferencja prasowa, na której zapowiedziano wszystkie walki. Będzie śmiesznie i żenująco, a przecież o to chyba twórcom tego cyrku chodzi.

Walka wieczoru była znana już wcześniej. Zmierzą się w niej Szymon ‘isamu’ Kasprzyk oraz Daniel ‘DeeJayPallaside’ Pawlak. Już w trakcie konferencji mocno między nimi iskrzyło i w pewnym momencie isamu chciał się rzucić na swojego rywala, ale został powstrzymany przez ochronę.

Jeśli myśleliście, że to jest żenujące, to najlepsze dopiero przed nami. Jedną z walk na Fame MMA 3 będzie pojedynek między Moniką ‘Esmeraldą’ Godlewską a Martą ‘Linkimaster’ Linkiewicz. I już nawet nie mam siły tego komentować, bo rzeczywistość jest zabawniejsza od jakiejkolwiek satyry.

– Śpiewanie nigdy nie było moim marzeniem, to bardziej było marzenie mojej siostry. Ja czuję power do tego, żeby się bić, po prostu. Wolałabym kontynuować karierę w tej kwestii – powiedziała Godlewska na konferencji Fame MMA 3.

Oprócz tego na gali powalczy też Dawid Malczyński. Walki skomentują Trybson i AdBuster, a w loży szyderców zasiądą między innymi Xayoo i Paris Platynov. Wielkim rozczarowaniem jest dla mnie to, że w studiu ma się pojawić się Różal. Szkoda, że taki sportowiec zamierza promować to wydarzenie, zresztą nie po raz pierwszy…

Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Początek gali o godzinie 20:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

3 KOMENTARZE

  1. Panie Damianie Jaroszewski skoro Pana rolą jest informowanie to po chu* zaczynasz od własnej opinii?(Najpierw Fakt potem ewentualna opinia) i Pan jest Redaktorem prowadzącym ? to jest żenada, a co do zachowania Isamu to myśle, że każdy tak by zareagował na odp „no to choć” czy ” zapraszam” w takiej sytuacji.

    • Dlaczego? Bo mogę 😉 Nie jesteśmy serwisem typowo dziennikarskim. Prędzej blogerskim, w którym autorzy mogą otwarcie wyrażać własne opinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię