Strona głównaWiadomościRozrywkaFani domagają się zwolnienia Boba Chapeka z Disneya

Fani domagają się zwolnienia Boba Chapeka z Disneya

Bob Chapek piastuje obecnie stanowisko dyrektora generalnego w Disney. Jednak fani nie są z tego zadowoleni i domagają się jego usunięcia.

Fani Disneya wyruszyli wręcz na krucjatę mającą na celu zwolnienie obecnego CEO. Doszło do tego, że zaczęli wykupywać akcje Disneya, aby uzyskać prawo głosu podczas dorocznego zgromadzenia akcjonariuszy, które odbędzie się w marcu. Cała akcja została powołana na Reddit.

Jak zauważył NYPost użytkownicy narzekali na wiele problemów z Disneyem. Zaczęło się od wzrostu cen za bilety do Disneylandu i Disney World, cen w sklepach w parkach oraz pogorszenie jakości obsługi. Jeden z użytkowników napisał:

Magia zniknęła. Park był przepełniony, ponad 2 godziny czeka na wszystko, główne przejażdżki, takie jak Ratatouille i Rise of the Resistance, wyłączone przez cały dzień, plus pobieranie opłat za szybki dostęp, pobieranie opłat za parkowanie w kurortach Disneya.

Żadnych parad, ceny żywności wymykają się spod kontroli. Poważnie, ile milionów potrzebuje jeden dyrektor generalny. Byliśmy w Disneyu co roku przez ostatnie 12 lat i to, co się tam teraz dzieje, jest bolesne.

Jeden z użytkowników wpadł na pomysł jak pozbyć się Chapeka:

Jeśli jesteś udziałowcem Disneya, prawdopodobnie otrzymałeś wczoraj e-mail z prośbą o głosowanie na dorocznym zgromadzeniu. Bob Chapek ubiega się o reelekcję do rady dyrektorów.

To najbardziej bezpośredni sposób poinformowania Disneya, że nie jesteś zadowolony z jego przywództwa, przynajmniej bardziej niż narzekanie na Reddit lub podpisywanie petycji online.

Może wydawać się to nieistotne i prawdopodobnie nie odniesie sukcesu w bezpośrednim usunięciu go, ale pamiętaj, że Michael Eisner stracił 43% głosów w 2004 roku po tym, jak Roy E. Disney prowadził kampanię, aby go usunąć, a wkrótce potem został usunięty. Możemy to zrobić ponownie.

Zobacz: Fortnite może nie być kompatybilny ze Steam Deckiem

Media społecznościowe pełne są osób niezadowolonych z obecnego CEO Disneya. Fani rozpoczęli nawet następującą petycję na Change.org, w której próbowali uzyskać wsparcie w celu zwolnienia Boba Chapeka. W chwili pisania tego tekstu petycja ma już ponad 100 000 podpisów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię