Strona głównaGryAktualnościFani Fallout wyliczyli na jakim poziomie jest główna bohaterka serialu

Fani Fallout wyliczyli na jakim poziomie jest główna bohaterka serialu

W serii Fallout grę zaczynamy z postacią na pierwszym poziomie, by pod koniec gry stać się istnym Terminatorem. W przypadku głównej bohaterki serialu Lucy MacLean wygląda to jednak nieco inaczej.

Jeżeli oglądaliście już serial Fallout na Prime to wiecie, ile przez 8 odcinków przeszła główna bohaterka Lucy MacLean. Kanał YouTube Many A True Nerd zamieścił na Twitterze pytanie o poziom postaci jaki miałby Lucy na koniec sezonu, gdyby była postacią w serii gier.

Uczestnicy dyskusji w pierwszej kolejności zdecydowali z jakiego systemu korzysta serial. Można powiedzieć, że serial działa na zasadach rozwoju postaci stworzonym przez Bethesdę. Czyli opartego głównie na zdobywaniu doświadczenia i poziomów za zabitych wrogów. W serialu jednak Lucy nie ma zbyt wielu spotkań bojowych.

Jej największym starciem i misją w tym przypadku jest chyba odcinek czwarty i akcja w Super Duper Markecie, gdzie walczy z Panem Złotą Rączką, próbującym przeciąć ją na pół i pobrać ograny oraz zabiciu jednego z wypuszczonych zdziczałych ghuli. Za to spotkanie zyskała nie tylko nieco expa, ale także pistolet 10 mm z Fallouta 4. Do tego brała udział w kilku akcjach wraz z Ghulem oraz Maximusem i sama rozwaliła kilka Radrakanów.

Po przeanalizowaniu przez fanów wszystkich momentów, gdzie Lucy mogła zdobyć doświadczenie, szacuje się, że zdobyła około 4 do 5 tysięcy XP przez cały sezon, plus jakiś tysiąc za ukończenie głównego zadania. W skrócie oznacza to, że jest mniej więcej 8 poziom postaci.

Co ciekawe, Lucy oraz kilka postaci z serialu zostało dodanych do Fallout Shelter. Dzięki temu można poznać jej dokładne statystyki SPECIAL. A te prezentują się następująco:

Lucy

  • Strength: 4
  • Perception: 7
  • Endurance: 6
  • Charisma: 5
  • Intelligence: 6
  • Agility: 5
  • Luck: 7

Ostatecznie nie jest najgorzej, ale nie jest też fantastycznie, jakby powiedział Walaszek jest średnio. Pozostaje mieć nadzieję, że w drugim sezonie pójdzie jej nieco lepiej i staty skoczą nieco w górę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię