Strona głównaWiadomościFani serii Gears of War mogą zacząć się cieszyć, bo prawdopodobnie w...

Fani serii Gears of War mogą zacząć się cieszyć, bo prawdopodobnie w fazie produkcji jest kolejna część gry

Przerośnięte chłopy ponownie stawią się do walki w obronie ludzkości? Wskazuje na to wpis na Twitterze pozostawiony przez jednego z voice aktorów.

O Marcusie i jego ferajnie dzielnych żołnierzy dawno już nie słyszeliśmy. Jednakże za chwilę może być o nich bardzo głośno. Pierwsze oznaki życia piątej odsłony Gears of War odtajnił znany raper i aktor udzielający głosu jednej z postaci w GoW 3 Aaronowi Griffinowi.

Co prawda, Ice-T nie potwierdził kolejnej części, ale napisany przez niego post na Twitterze sugeruje, że Microsoft, czyli wydawca całej serii, kroi coś naprawdę grubego. Może to być zarówno kontynuacja w pełnoprawnej wersji gry, jak i dodatek przedłużający zabawę z szarańczą.

Poniekąd było to do przewidzenia. Jest to jedna z najbardziej dochodowych serii Microsoftu. Kolejnym powodem jest ich najnowsza konsola Xbox, która ma spore zapasy mocy do wykorzystania w bardziej wymagających tytułach. Byłaby to świetna ofensywa wobec sukcesu God of War wydanego na wyłączność PS4. Więc nawet jeśli nowy GoW nie jest szykowany specjalnie dla PC, to i tak na 100% pojawi się na naszych blaszakach.   

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię