Strona głównaWiadomościFar Cry 5 jest drugą najlepiej sprzedającą się grą w historii Ubisoftu

Far Cry 5 jest drugą najlepiej sprzedającą się grą w historii Ubisoftu

Ubisoft z dumą ogłosił, że Far Cry 5 jest najszybciej sprzedającym się tytułem w historii firmy. Według wydawcy pierwszy tydzień sprzedaży był dwa razy lepszy w porównaniu do Far Cry 4.

Sprzedaż piątki stanowi drugą co do wielkości sprzedaż w historii firmy i depcze po piętach wielkości sprzedaży Tom Clancy’s The Division, który w pierwszym tygodniu od premiery zarobił blisko 310 miliona dolarów.

Wrażenie może zrobić również liczba godzin streamów z gry, obecnie wykosi ona ponad 55 000 godzin na Twitch oraz 117 milionów wyświetleń filmów z gry opublikowanych na YouTube.

Laurent Detoc, prezes Ubisoft Americas, powiedział:

Far Cray 5 jak prawdziwa Montana, to rozległy i przepiękny plac zabaw wypełniony kolorowymi opowieściami, którymi gracze mogą się cieszyć i dzielić z innymi. Jesteśmy wdzięczni nowym graczom oraz fanom serii, którzy dołączyli do nas w Hope Country i wspólnie powiększyli naszą społeczność.

Ubisoft udostępnił również ikonografikę ze statystykami dotyczącymi pierwszego tygodnia gry. Gracze złowili ponad 5 milionów ryb, wysadzono ponad 35 milionów lasek dynamitu, 117 milionów uratowanych cywilów. Najbardziej popularnym towarzyszem w grze jest Nick Rye, który zapewnia wsparcie z powietrza, a najpopularniejszym zwierzęciem jest Boomer.

Poniżej wspomniane statystyki:

A Wy graliście już w Far Cry 5?

 

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię