Strona główna Gry Aktualności Far Cry New Dawn ze statusem gold. Gra gotowa do premiery

Far Cry New Dawn ze statusem gold. Gra gotowa do premiery

Far Cry New Dawn uzyskał status złotej, a to oznacza, że deweloperzy zakończyli już wszelkie prace związane z grą. Ubisoft odpiera też zarzuty dotyczące tego, że New Dawn to tylko dodatek do Far Cry 5.

Gra ze statusem Gold oznacza, że prace nad nią zostały całkowicie ukończone i w zasadzie od razu mogłaby ona trafić w ręce graczy. Na to jednak jeszcze trochę poczekamy, bo Far Cry New Dawn zadebiutuje 15 lutego.

Zobacz: Znamy wymagania sprzętowe Far Cry New Dawn

Twórcy gry odpowiedzieli też na zarzuty mówiące, że poszli na łatwiznę tworząc w zasadzie dodatek do Far Cry 5, a nie zupełnie nową grę. Z krótkiego filmu zamieszczonego na Twitterze możemy dowiedzieć się, że New Dawn będzie mieć mocniej zaakcentowane elementy RPG. Pojawi się też opcja tworzenia własnych broni, zmieniono wygląd i funkcjonowanie bazy gracza.

Modyfikacji uległ też system przejmowania posterunków. Teraz będziemy mogli wybrać, czy zostawimy go w pełni funkcjonalnego i będzie on na nas w przyszłości zarabiać, czy też oczyszczamy go ze wszystkich wartościowych rzeczy i porzucamy. W tym przypadku może on zostać ponownie zajęty i dodatkowo umocniony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Avatar
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE