Strona głównaGryAktualnościFar Cry New Dawn ze statusem gold. Gra gotowa do premiery

Far Cry New Dawn ze statusem gold. Gra gotowa do premiery

Far Cry New Dawn uzyskał status złotej, a to oznacza, że deweloperzy zakończyli już wszelkie prace związane z grą. Ubisoft odpiera też zarzuty dotyczące tego, że New Dawn to tylko dodatek do Far Cry 5.

Gra ze statusem Gold oznacza, że prace nad nią zostały całkowicie ukończone i w zasadzie od razu mogłaby ona trafić w ręce graczy. Na to jednak jeszcze trochę poczekamy, bo Far Cry New Dawn zadebiutuje 15 lutego.

Zobacz: Znamy wymagania sprzętowe Far Cry New Dawn

Twórcy gry odpowiedzieli też na zarzuty mówiące, że poszli na łatwiznę tworząc w zasadzie dodatek do Far Cry 5, a nie zupełnie nową grę. Z krótkiego filmu zamieszczonego na Twitterze możemy dowiedzieć się, że New Dawn będzie mieć mocniej zaakcentowane elementy RPG. Pojawi się też opcja tworzenia własnych broni, zmieniono wygląd i funkcjonowanie bazy gracza.

Modyfikacji uległ też system przejmowania posterunków. Teraz będziemy mogli wybrać, czy zostawimy go w pełni funkcjonalnego i będzie on na nas w przyszłości zarabiać, czy też oczyszczamy go ze wszystkich wartościowych rzeczy i porzucamy. W tym przypadku może on zostać ponownie zajęty i dodatkowo umocniony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię