Strona głównaWiadomościFe, piękna gra od EA Originals już wkrótce na naszych komputerach

Fe, piękna gra od EA Originals już wkrótce na naszych komputerach

Fe, najnowsza gra od EA Originals stworzona przez studio Zoink Games znane z produkcji gier indie (The Kore Gang, Stick It To The Man, Zombie Vikings), będzie dostępna od 16 lutego.

Ta urocza gra znalazła się na liście najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku i już wkrótce dowiemy się czy spełni nasze oczekiwania.

Informacje producenta o Fe:

  • Mów w języku lasów – opanuj różnorodną gamę okrzyków, zaprzyjaźnij się ze zwierzętami i roślinami. Każda napotkana postać posiada unikatowe cechy, zdolności i zachowanie, które pomogą w odkrywaniu świata.
  • Odkrywaj świat – wyrusz w fantastyczną podróż i odkryj malowniczy świat gry. Zwiedzaj sekretne miejsca, gdzie ukryte są tajemne artefakty. Eksploracja jeszcze nigdy nie była tak ciekawa.
  • Poznaj tajemnice natury – poznaj tajemnicę Silent Ones, pomagaj fantastycznym stworzeniom, przeżywaj ekscytujące przychody i rozwiąż tajemnicę pochodzenia Fe.
  • Ciesz się wolnością eksploracji – bez wysiłku przemierzaj las. Wspinaj się po drzewach, skradaj się, unikaj niebezpieczeństw, obserwuj naturę i ucz się jak ukrywać się w cieniu.
  • Stań przeciwko Silent Ones – powstrzymaj zagrożenie jakie sprowadzają. Walcz i przywróć ład i harmonię. Niech las znowu stanie się bezpiecznym miejscem.

[you tube=p2yMbdaMm80]

Fe w wersji PC można zamówić przedpremierowo na Origin za niecałe 20 dolarów.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię