Strona główna Wiadomości Fe, piękna gra od EA Originals już wkrótce na naszych komputerach

Fe, piękna gra od EA Originals już wkrótce na naszych komputerach

- Reklama -

Fe, najnowsza gra od EA Originals stworzona przez studio Zoink Games znane z produkcji gier indie (The Kore Gang, Stick It To The Man, Zombie Vikings), będzie dostępna od 16 lutego.

Ta urocza gra znalazła się na liście najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku i już wkrótce dowiemy się czy spełni nasze oczekiwania.

Informacje producenta o Fe:

  • Mów w języku lasów – opanuj różnorodną gamę okrzyków, zaprzyjaźnij się ze zwierzętami i roślinami. Każda napotkana postać posiada unikatowe cechy, zdolności i zachowanie, które pomogą w odkrywaniu świata.
  • Odkrywaj świat – wyrusz w fantastyczną podróż i odkryj malowniczy świat gry. Zwiedzaj sekretne miejsca, gdzie ukryte są tajemne artefakty. Eksploracja jeszcze nigdy nie była tak ciekawa.
  • Poznaj tajemnice natury – poznaj tajemnicę Silent Ones, pomagaj fantastycznym stworzeniom, przeżywaj ekscytujące przychody i rozwiąż tajemnicę pochodzenia Fe.
  • Ciesz się wolnością eksploracji – bez wysiłku przemierzaj las. Wspinaj się po drzewach, skradaj się, unikaj niebezpieczeństw, obserwuj naturę i ucz się jak ukrywać się w cieniu.
  • Stań przeciwko Silent Ones – powstrzymaj zagrożenie jakie sprowadzają. Walcz i przywróć ład i harmonię. Niech las znowu stanie się bezpiecznym miejscem.

[you tube=p2yMbdaMm80]

Fe w wersji PC można zamówić przedpremierowo na Origin za niecałe 20 dolarów.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE