Strona głównaGryFear the Wolves - duża porcja gameplayu z nowego Battle Royale w...

Fear the Wolves – duża porcja gameplayu z nowego Battle Royale w klimatach S.T.A.L.K.E.R.-a

Cały świat będzie czyhał na życie 100 graczy i tylko jeden z nich opuści go żywy. I jak tu nie lubić Czarnobyla?

Jeżeli jest jakaś gra Battle Royale, która mogłaby zepchnąć z podium Fortnite i PUBG, to jest nią tylko i wyłącznie najnowsze dzieło Vostok Games. I nie zrozumcie mnie źle, nie przepadam za popularnym dziś gatunkiem, ale Fear the Wolves zapowiada się dość dobrze. Zewsząd czuć klimat S.T.A.L.K.E.R.-a, nadto rywalizacja dla stu osób na radioaktywnych mapach wygląda bardzo konkretnie.

Do tej pory twórcy karmili nas trailerami, które bardzo zdawkowo pokazywały grę w akcji. Nie było szans stwierdzić, z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Z grą, która tylko na chwile zabłyszczy na tle konkurencji, czy może będzie czymś więcej, niż przerywnikiem w pełnometrażowej hegemonii aktualnych władców Battle Royale? Po obejrzeniu najnowszego materiału z Gamescom mam wrażenie, że bliżej jej do drugiej wersji…

Film opatrzono specjalnym komentarzem, gdzie przedstawiciele studia tłumaczą rolę zmutowanych wilków i śmiertelnych anomalii na ogromnych arenach walki. To już nie będzie zwykła rywalizacja, a lekcja przetrwania, która nauczy nas grać nie tylko po to, by zdobyć fraga. W ramach programu zajęć Fear the Wolves pozbywanie się wrogów będzie równie istotne co eksploracja świata, zbieranie amunicji, broni, czy też środków do leczenia (wódka, tabletki przeciwbólowe). A to wszystko po to, by dotrzeć do miejsca ewakuacji. Jednak nawet po ujrzeniu opadającej liny ze śmigłowca nie będziemy mogli czuć się zwycięzcami, bowiem w trakcie podciągania się na linie staniemy się idealnym celem do zdjęcia ze snajperki.

Jeśli znudziły Wam się Fortnite/PUBG i szukacie poważniejszej rozgrywki, to pilnujcie daty premiery wczesnego dostępu do Fear the Wolves. Na Steamie będzie można ją ograć już 28 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię