Strona głównaWiadomościFIFA 18 otrzyma darmową aktualizację z okazji Mundialu

FIFA 18 otrzyma darmową aktualizację z okazji Mundialu

Podawane przez nas wcześniej informacje na temat darmowej aktualizacji do FIFA 18 z okazji nadchodzącego mundialu potwierdziły się! Nowa zawartość pojawi się 29 maja.

W dodatku znajdą się autentyczne i dokładnie odwzorowane 32 drużyny, którym udało się zakwalifikować do turnieju głównego, każdy z 12 rosyjskich stadionów, gdzie będzie rozgrywany turniej oraz inna zawartość związana z Mistrzostwami Świata. Drużyny będą miały zaktualizowane składy, a zawodnicy – nowe statystyki. Oprócz trybu gry wzorowanego na Mundialu, w którym będziemy mogli rozegrać mistrzostwa od fazy grupowej do wielkiego finału w Moskwie. W dodatku pojawi się również możliwość stworzenia własnej wersji Mundialu. A jeśli nie macie czasu na rozgrywanie pełnego turnieju, nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu lub ze znajomym rozegrać pojedyncze spotkanie, wybierając jedną z reprezentacji, ich oficjalnych trykotów i innych elementów graficznych oraz autentycznych stadionów.

Nie zabrakło także nowości dla fanów trybu Ultimate Team. Pojawią się w nim nowe ikony, system “chemii” między zawodnikami, jak również przedmioty związane z konkretnymi graczami. 

Będziecie grac Polakami? 😉

Źródło: Gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię