Strona głównaGryAktualnościFIFA 21 - gracze nie są zadowoleni. Ocena na Metacriticu spadła poniżej...

FIFA 21 – gracze nie są zadowoleni. Ocena na Metacriticu spadła poniżej 1.0

Słynny review bombing powraca. Tym razem ofiarą zirytowanej jakością gry społeczności padła FIFA 21.

Fani gier sportowych mają w tym roku nieco trudniejsze decyzje do podjęcia. Wszyscy deweloperzy przenieśli się na pracę zdolną, a dynamika codziennych obowiązków uległa sporej zmianie. Między innymi z tych przyczyn Konami zdecydowało się nie wypuszczać w tym roku nowej wersji PES-a. FIFA 21 ujrzała jednak światło dzienne i EA chyba właśnie odczuwa pierwsze konsekwencje swojej decyzji.

Zobacz: PES 2021: nowa gra Konami będzie w rzeczywistości tylko aktualizacją

Od początku było wiadomo, że w tym roku nie zmieni się wiele. Niektórzy gracze nie byli jednak najwyraźniej przygotowani na to, że nie zmieni się praktycznie nic. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z ocen użytkowników na Metacriticu.

Ogólna ocena wynosi aktualnie 0.9. Wśród komentarzy znajdują się setki opinii wspominających brak jakichkolwiek zmian i skopiowanie większości gry z poprzedniego roku. Sama Fifa oczywiście z jednej aktualizacji na drugą nie wprowadzi nagle więcej różnorodności. Ciekawe jednak czy na krytykę graczy zareaguje jakoś EA.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię