Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy VII Remake na targach E3. Zajawka już podczas State of...

Final Fantasy VII Remake na targach E3. Zajawka już podczas State of Play

Remake Final Fanatsy VII to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier fanów serii. Wiele wskazuje na to, że w końcu doczekamy się pierwszej od lat zapowiedzi.

Zwiastun remake’u Final Fantasy VII został zaprezentowany w 2015 roku. Od tamtej pory pojawiło się w zasadzie niewiele informacji na temat samej gry. Dopiero kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że gra powstaje, a trudności w procesie tworzenia wynikają z tego, że gra jest tworzona prawie od nowa. Wszystko przez to, że walki rozgrywane w czasie rzeczywistym rodem niemal z Devil May Cry wymagają kompletnego przebudowana lokacji.

Zobacz: Remake Final Fantasy VII cały czas powstaje. Gra jest gruntownie przebudowywana

Na oficjalnym Twitterze gry pojawiło się wczoraj zdjęcie prezentujące oryginalną odsłonę Final Fantasy VII. Wiadomość podał dalej dyrektor produktu marki Final Fantasy i udostępnił tweet dotyczący najbliższego State of Play. Wydarzenia, na którym Sony prezentuje fragmenty nowych gier na konsole PlayStation. W ten sposób firma chce zrekompensować graczom brak obecności na targach E3.

Zobacz: Final Fantasy VII zmierza na Nintendo Switch

Daniel Ahmad z firmy Niko Partners dolał oliwy do ognia informacją, że podczas prezentacji zobaczymy dawno zapowiedzianą grę. 2015 rok wydaje się być wystarczająco dawno i wiele osób z niecierpliwością czeka na jutrzejsze wydarzenie.

Oprócz tego sam Final Fantasy VII ma pojawić się w szerszej odsłonie podczas czerwcowych targów E3. Oby faktycznie choć jedna z tych informacji się potwierdziła.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię