Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy XIV - nowa aktualizacja pozwala robić misje w towarzystwie NPC

Final Fantasy XIV – nowa aktualizacja pozwala robić misje w towarzystwie NPC

Do Final Fantasy XIV trafiła właśnie aktualizacja 6.1. Jedną z najciekawszych nowości wprowadzonych w tym patchu jest Duty Support.

Ekscytacja Final Fantasy XIV mogła już opaść, ale wciąż jest to jedno z najpopularniejszych MMORPG na rynku. Square Enix zebrało wokół tego tytułu ogromną społeczność, a ostatni szał i zmęczenie World of Warcraft pozwoliły ją tylko powiększyć.

Zobacz: Zawodnik WWE wystąpił z kartą Pikachu wartą 6 milionów dolarów

Jak przystało na oddanego dewelopera, Square Enix dba o swoje MMO regularnymi aktualizacjami. Szczegóły najnowszego patcha 6.1 trafiły właśnie na oficjalną stronę gry.

Wśród patch notesów znajduje się wprowadzenie systemu Duty Support, który pozwala na przejście całej kampanii A Realm Reborn solo. Wszystkie sekcje wymagające wcześniej stworzenia grupy z innymi graczami teraz można przejść w towarzystwie NPC. W przyszłości Square Enix planuje potraktować w ten sam sposób kolejne ekspansje i ostatecznie pozwolić na przejście solo całego wątku fabularnego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię