Strona głównaGryAktualnościFinal Fantsy 7 z pełnym fanowksim dubbingiem

Final Fantsy 7 z pełnym fanowksim dubbingiem

Najpopularniejsza odsłona serii Final Fantasy, czyli siódemka, już wkrótce doczeka się pełnego angielskiego dubbingu. Za projekt zabrała się grupa fanów. W planach mają również dubbing do innych części wydanych na pierwsze PlayStation.

Ekipa z grupy Tsunamods ogłosiła datę premiery projektu Echo-S7, który zadebiutuje już w piątek 13 stycznia. Dubbing to jedna z rzeczy, której brakowało w Final Fantasy 7. Poniżej macie próbkę tego co czeka na graczy.

Trzeba przyznać, że autorzy wykonali kawał dobrej roboty. Każda kwestia wypowiedziana w grze otrzyma swój dubbing. Dotyczy to zarówno kwestii wypowiadanych przez bohaterów jak i wiadomości z samouczka. Swojego głosu użyczyła ogromna liczba fanów gry z całego świata. W role głównych postaci wcielają się przeszkoleni profesjonaliści, więc mamy tu do czynienia z naprawdę wysokim poziomem voice actingu.

Twórcy przygotowali także obszerny toturial przedstawiający jak zainstalować dubbing. Final Fantasy 7, 8 i 9 swoją premierę na Ps miały w latach 1997-2000. Każda z gier udostępniała wyłącznie dialogi w postaci napisów. Tsunamods pracują obecnie nad dostarczeniem pełnego dubbingu do ósmej i dziewiątej części gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię