Strona głównaGryAktualnościFlying Wild Hog – współpracuje przy tworzeniu nowej gry

Flying Wild Hog – współpracuje przy tworzeniu nowej gry

Ekipa odpowiedzialna za Shadow Warrior wraca do pracy. Flying Wild Hog we współpracy z Focus Home Interactive pracują nad nowym ambitnym tajemniczym tytułem.

Polskie studio Flying Wild Hog, stojące za serią Shadow Warior, we współpracy z Focus Home Interactive pracuje nad nową grą. Według dewelopera jest to najbardziej ambitny projekt w jakim brali udział do tej pory.

Chociaż nie podano żadnych szczegółów dotyczących nowej produkcji to deweloperzy są bardzo podekscytowani partnerstwem z Focus Home. Nowy partner jest odpowiedzialny za takie gry jak Greedfall, Vampyr czy A Plauge Tale: Innocence. Także po ciuchu można liczyć na coś naprawdę dobrego.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 dostaje łatkę, naprawiającą błędy

W sprawie wypowiedział się Michał Szustak CEO Flying Wild Hog:

Focus Home Interactive jest idealnym partnerem dla Flying Wild Hog. Łączy nas zamiłowanie do tworzenia unikalnych, ekscytujących światów wypełnionych szaloną rozrywką. Dbamy również o jakość i kreatywność. Zespół Focus wspiera nas nie tylko wielkim zaufaniem dla naszej wizji, ale także pomaga nam przekształcić ją w coś wyjątkowego. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zaowocuje niesamowitym doświadczeniem dla graczy na całym świecie. Fani oryginalnych gier akcji mogą spodziewać się nie lada niespodzianki.

Firma Focus Home również wypowiedziała się bardzo entuzjastycznie na temat polskiego dewelopera.

W Focusie mamy dyrektywę, aby wprowadzać na rynek innowacyjne i ekscytujące gry. Wiemy, że FWH osiągnie te cele, które stawiamy we wszystkich naszych projektach, zarówno pod względem jakości jak i oryginalności. Cieszymy się, ze możemy pracować z tak profesjonalnym zespołem, który jest mistrzem w tworzeniu spektakularnych i pełnych akcji gier.

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej na temat powstającej gry damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię