Strona głównaGryAktualnościFortnite dostanie crossover z Monopoly?

Fortnite dostanie crossover z Monopoly?

Wygląda na to, że już wkrótce w Fortnite może się pojawić niecodzienny – nawet jak na tę grę – crossover. Epic Games i Hasbro mogą stworzyć połączenie z Monopoly.

Sezon 8 Fortnite dopiero co wystartował, więc nie było w nim jeszcze wielu ciekawych wydarzeń i połączeń. Najciekawszym jak do tej pory było pojawienie się w grze Carnage’a ze świata Marvela. No i oczywiście projekt wraz z Balenciaga na najdroższą kurtkę z motywem z gier w historii.

Dataminerzy znaleźli jednak po raz kolejny ciekawy trop – współpracę między Epic Games a Hasbro. W plikach znaleziono mnóstwo przedmiotów kosmetycznych, powiązanych z Monopoly – są to postaci figurek z popularnej planszówki. W tym także te najnowsze, jak Rubber Ducky, Penguin i T-Rex.

Nie wydaje się prawdopodobnym, by po takim odkryciu miało się okazać, że na samych figurkach się skończy. Można przypuszczać, że w grze pojawi się pełny tryb Monopoly, Póki co żaden z twórców internetowych “zrzeszonych” wokół Fortnite nie był uprzedzany, że taka kolaboracja ma nastąpić, wygląda więc na to, że Epic chce możliwie najdłużej ukryć szczegóły.

Przed nami jednak jeszcze inne crossovery – m.in. z Naruto oraz Batmanem. Jak widać, w świecie Fortnite wszystko jest możliwe, więc dlaczego nie Monopoly?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię