Strona głównaGryAktualnościCzarna dziura w Fortnite pokazuje tajemnicze liczby. Co oznaczają?

Czarna dziura w Fortnite pokazuje tajemnicze liczby. Co oznaczają?

Wczoraj czarna dziura pochłonęła świat Fortnite. Na ten moment nie wiemy, co się wydarzy w przyszłości. Natomiast gracze zauważyli, że czarna dziura wyrzuca z siebie tajemnicze liczby. Co one oznaczają?

W tym momencie zagranie w Fortnite’a nie jest możliwe. Każdy, kto chciałby uruchomić tryb Battle Royale, zobaczy jedynie czarną dziurę, która wczoraj pochłonęła cały świat. Jeśli zostaniecie chwilę dłużej, to zobaczycie, że obok niej pojawiają się tajemnicze liczby – najpierw 11, 146, 15, 62, później także 87, 14, 106, 2 i 150, następnie 69, 146, 15 i 36 aż wreszcie 2, 172, 8, 160 i 65. Co one oznaczają?

W pierwszej kolejności myślano, że to zwykły żart. Cztery pierwsze liczby wrzucono na Mapy Google jako koordynaty. Okazało się, że wskazują one miejsce, na którym można zobaczyć mnóstwo krabów. Jednak po czasie pojawiło się pięć kolejnych liczb i cała teoria upadła. Ale gracze szybko odkryli, o co tak naprawdę chodzi. Wystarczy przesłuchać nagranie Przybysza i dopasować liczby do konkretnych słów. Liczba 11 oznacza 11 słowo, a 87 słowo numer 87. W ten sposób tworzy się wiadomość, która brzmi:

– I was not alone. Others were outside the loop. This was not calculated. The nothing (zero point) is now inevitable. (ang. Nie byłem sam. Byli też inni poza pętlą. Nie zostało to zaplanowane. Nicość (punkt zero) jest nieunikniona).

Chociaż wiadomość jest dość precyzyjna, to niewiele mówi graczom. Nadal nie wiadomo, o co dokładnie chodzi. Nie wiadomo też, do kiedy potrwa przerwa w Fortnite. Niektórzy znaleźli informacje w kodzie gry, że czarna dziura zniknie we wtorek o godzinie 12:00 czasu polskiego, ale póki co nie zostało to potwierdzone. Na ten moment możecie oglądać czarną dziurę. Jeśli plotki się potwierdzą, to po niej ruszy Chapter 2, co oznacza spore zmiany.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię