Strona głównaGryAktualnościFortnite - Epic prosi leakerów o nieujawnianie szczegółów trzeciego rozdziału

Fortnite – Epic prosi leakerów o nieujawnianie szczegółów trzeciego rozdziału

Epic Games zwrócił się z prośbą do leakerów i dataminerów, żeby informacje na temat tego co czeka na graczy w trzecim rozdziale Fortnite.

Internauci, którzy zajmują się kopaniem w plikach gier oraz mają kontakt z różnymi pracownikami dostali wiadomość od Epic Games z prośbą o nieujawnianie żadnych informacji na temat trzeciego rozdziału Fortnite. Wiadomość taką otrzymali m.in. HypeX, iFireMonkey i ShiinaBR.

Zobacz: CD Projekt RED chce stopniowo dodawać elementy multiplayer do swoich gier

Tylko czy utrzymanie takich informacji w tajemnicy jest możliwe? Jak na swoim koncie na Twitterze napisał iFireMonkey:

Dzisiaj myślałem trochę o tym, jak miałoby to działać i jak czułbym się, gdyby ktokolwiek mógł ujawnić nowości, którymi ja nie mógłbym się podzielić bez wyraźnego powodu. Bez względu na wszystko i tak ludzie będą je publikowali.

Leaker podkreśla, że warto się wstrzymać i poczekać na rozwój sytuacji oraz przekonać się jak postąpi Epic Games oraz inni leakerzy i dataminerzy kopiący w plikach Fortnite.

Koniec rozdziału drugiego Fortnite przypada na 4 grudnia. Finał będzie polegał na starciu z Królową Sześcianów. Później najprawdopodobniej świat rozpadnie się, jak to miało miejsce w poprzednich rozdziałach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię