Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFortnite - gracze wyrażają frustrację brakiem interaktywnych samochodów

Fortnite – gracze wyrażają frustrację brakiem interaktywnych samochodów

Fani Fortnite wyglądali interaktywnych samochodów od pierwszych zapowiedzi sezonu 3. Plotki sugerowały, że pojawią się w grze jeszcze w tym tygodniu.

NIestety, nadzieje na interaktywne samochody w Fortnite w tym tygodniu prysły wraz z nowym ogłoszeniem Epic Games, które przyznało, że potrzebują jeszcze kilku tygodni zanim wprowadzą je do gry. Gracze zaczęli więc spekulować co to oznacza dla całej osi czasu sezonu 3.

Zobacz: Fortnite – wszystkie bronie ukryte w Sezonie 3

Największą zmianą mapy w sezonie 3 Fortnite było oczywiście pokrycie jej znacznej części wodą. Jednak jej poziom w ostatnich kilku tygodniach nieco opadł, odkrywając połacie terenu idealne do jazdy samochodem. To, w połączeniu z trailerem battle passa, w którym były obecne różne pojazdy, rozbudziło nadzieje. Podsycały je także odkrycia graczy, którzy lubią grzebać w plikach gry, tzw. “dataminerów”. Jeden z nich napisał na twitterze, że pojazdy mają zostać wprowadzone do Fortnite 21 lipca.

Tydzień jednak powoli ma się już ku końcowi, 21 lipca dawno za nami, a pojazdów ani śladu. W końcu Epic podał oficjalną informację, że “wiele pojazdów zostało poddanych inspekcji i potrzeba jeszcze kilku tygodni zanim będą gotowe”.

Wygląda na to, że o ile pojazdy faktycznie pojawią się w Fortnite, o tyle nastąpi to bardzo blisko końca obecnego sezonu. Ten ma nastąpić 27 sierpnia. Taka decyzja wydaje się być nieco bez sensu (po co wprowadzać coś, co zaraz i tak zostanie zmienione) więc znów zaczęły się plotki – czy 3. sezon zostanie przedłużony? Nie byłaby to zresztą pierwsza tego typu sytuacja.

Jedni gracze są tym wszystkim sfrustrowani, inni wyrozumiali – bo w końcu na świecie panuje ogromna pandemia. Jeszcze inni szukają drugiego dna i zastanawiają się, czy chodzi o tygodnie czasu rzeczywistego czy tego w grze. 

Jak sądzicie, czy i kiedy samochody trafią w końcu do Fortnite?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię