Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFortnite: letni event to nowe tryby gry i skiny - w tym...

Fortnite: letni event to nowe tryby gry i skiny – w tym Jeff Lebowski

Letni sezon Fortnite kręci się wokół wody. Mnóstwo jej pojawiło się na nowej mapie, a teraz pozwoli nam nawet… łowić ryby. Pojawią się też wakacyjne skiny.

Wiele z nowych trybów, które niedługo pojawią się w grze, będzie trwało przez cały 3. sezon Fortnite. Wśród nich znajdziemy między innymi powracające, takie jak Sneaky Silencers – tyle, że pod zmienioną nazwą Fog of War. Oprócz nich Close Encounters, dzięki którym gracze otrzymają shotguny i odrzutowe plecaki. W trybie Unvaulted będzie można skorzystać z broni i przedmiotów, których nie znajdziemy już w głównych trybach gry, a w trybie Catch! można będzie korzystać tylko z broni miotanej, takie jak granaty.

Zobacz: Fortnite – po trzech latach znika oznaczenie „Early Access”

To jednak nie koniec – do Fortnite trafi też sporo trybów ograniczonych czasowo. Epic jeszcze nie zdradza wszystkich szczegółów na ich temat, ale jeden z nich został zapowiedziany słowami “reel’m in royale”. “Reel” to między innymi kołowrotek, co można skojarzyć z wędką i łowieniem gryb w grze. Jeszcze kolejny tryb opisano jako “upgrade’y wzmacniane eliminacjami”, co brzmi nieco jak opis trybu, w którym dostajemy silniejszą broń z każdym fragiem.

Fortnite letni event

Jak widać na powyższym obrazku, oprócz nowych trybów gry, Fortnite zaserwuje graczom także nowe skiny – oczywiście w letnim klimacie. Wśród nich znajdą się – robot-golfista, maskotka z głową taco oraz gość przypominający Jeffa Lebowskiego z kultowego filmu.

Letni event w Fortnite startuje dzisiaj i potrwa aż do końca sezonu 3, czyli mniej więcej do 26 sierpnia.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię