Strona głównaGryAktualnościFortnite – Mityczna złota rybka uchwycona na nagraniu

Fortnite – Mityczna złota rybka uchwycona na nagraniu

Od rozpoczęcia 11 sezonu w Fortnite gracze wiedzieli, że mogą zdobyć mityczną statuetkę złotej rybki. Jednak była ona jak Yeti, każdy słyszał nikt nie widział, aż do teraz. Mityczny posążek został uchwycony na nagraniu.

Złota rybka jest lśniącym trofeum, które możemy użyć jako broni miotanej zadającej potężne obrażenia. Gracz trafiony posążkiem umiera od jednego ciosu. Rybka zadaje 200 obrażeń, co jest wystarczające aby wyeliminować przeciwnika z pełnym zdrowiem oraz tarczą.

Zobacz: Lady Gaga pyta czym jest Fortnite – Internet jej odpowiada

Istnienie przedmiotu zdradzały piki gry oraz nowe osiągniecie. Ale wcześniej nikt nie widział posążka ryby. W pewnym momencie gracze podejrzewali, że jest on jeszcze niedostępny. Jak widać jednak na poniższym filmie statuetka została odnaleziona. Obaj gracze zostali nią zabici.

I was eliminated by a mythic goldfish! I thought it wasn’t in the game yet! from FortNiteBR

Zobacz: Fortnite – zobacz nową mapę

Biorąc pod uwagę ile czasu zajęło zdobycie pierwszego osiągnięcia i pierwszego dowodu na istnienie statuetki, możemy śmiało stwierdzić, że jest to bardzo rzadki przedmiot. A może wy znaleźliście już złotą rybkę, ale nie wiedzieliście, jak jej użyć? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię