Strona głównaWiadomościFortnite na ekranach Times Square! W sylwestrową noc zagra sam Ninja

Fortnite na ekranach Times Square! W sylwestrową noc zagra sam Ninja

Nowy Rok z reguły celebrujemy z kieliszkiem szampana w zacnym towarzystwie. Jednak w całkiem inny sposób zamierza powitać 2019 popularny streamer…

Ninja poinformował swoich fanów, że w Sylwestra będzie grał w grę, ale nie Tomb Raider. Na jego ekranie wyświetli się wyłącznie rozgrywka z Fortnite, czyli do nie dawna najczęściej oglądanej gry na Twitchu. Jego moment chwały uświetni nie tylko ogólnodostępny stream, ale także miejsce, z którego będzie nadawany.

Nie będzie to jednak zwykły stream, a konkretny maraton z Fortnite. Rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 11:00 i potrwa aż do 23:00 (według naszego czasu). Co istotne, materiał będzie nagrywany prosto z budynku Time Square, który dla Amerykanów stanowi symbol i nieodłączny element obchodzenia Nowego Roku.

Stream Tylera „Ninja” Blevinsa zostanie oddzielony od głównego programu z Times Square, co pozwoli śledzić osobno relację dziennikarzy i stream z gry. W przypadku dwóch materiałów można liczyć na obecność w nich interesujących gości.

Kiedy zaczynałem grać, nigdy nie myślałem, że coś takiego będzie możliwe. Nowy Rok zawsze stanowił dobrą zabawę dla graczy, ponieważ jest to noc, w której masz powszechnie akceptowaną wymówkę, by zostać i grać, ale nigdy nie było wydarzenia w mainstreamie, które jest zbudowane wokół tej tradycji – powiedział Ninja          

A Wy jak zamierzacie spędzić ten wyjątkowy wieczór? Będzie grane czy jakaś imprezka?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię