Strona głównaGryAktualnościFortnite - nieoficjalna lista zmian aktualizacji v11.11

Fortnite – nieoficjalna lista zmian aktualizacji v11.11

Nowy update można już ściągać w kliencie gry.

Jeżeli jesteście na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie Fortnite’a, przyzwyczailiście się już pewnie do braku patch note’ów. Razem z wprowadzeniem drugiego Rozdziału Epic zrezygnowało z oficjalnego informowania graczy o swoich zmianach. Teraz swoje nieoficjalne listy robią w rezultacie użytkownicy.

Zobacz: Fortnite: Zbanowanym profesjonalnym graczem zainteresowały się brukowce

Wygląda na to, że tym razem nie doczekaliśmy się wielu przełomowych zmian. Największą z tych potwierdzonych jest bez wątpienia nerf granatów, potężnego przedmiotu w aktualnej mecie. Chociaż zadają one te same obrażenia, teraz w jednym stacku mieści się tylko sześć sztuk.

W ekranie wyboru skinów pojawiła się teraz wyszukiwarka, żeby łatwiej przeglądać dostępne wyglądy postaci, a pomeczowe statystyki będą wyglądać nieco inaczej. Ponadto, naprawiono kilka błędów w battle royale, trybie PvE oraz Creative.

Cały czas niestety zablokowany jest dostęp do Bandage Bazooki. Na udostępnionej przez Epic liście problemów na Trello temat nowej broni został jednak oznaczony jako priorytet, więc powinniśmy niedługo spodziewać się powrotu do normy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię