Strona głównaGryAktualnościFortnite: tajemnicze znaki przed startem nowego rozdziału 2 sezonu

Fortnite: tajemnicze znaki przed startem nowego rozdziału 2 sezonu

Rozdział 2. sezonu 2. Fortnite był co prawda już kilkukrotnie przekładany, ale wygląda na to, że zbliżamy się nieuchronnie do premiery. Epic karmi graczy kolejnymi teaserami, co w sumie nie jest niczym niezwykłym – tylko, że te teasery są dużo bardziej tajemnicze niż wcześniej.

Teasery zaczęły się pojawiać w poniedziałkowy poranek, od kilku zaszyfrowanych tweetów z oficjalnego konta Fortnite na Twitterze. Wszystko w nich jest czarne i złote – te same barwy przybrało logo Fortnite w launcherze Epic. Pomieszane grafiki ostatecznie okazały się być wizerunkiem twarzy w masce, paczki dynamitu oraz butli gazowej. Tylko, że nadal nie wiadomo co to tak naprawdę znaczy.

Tymczasem na serwerze Discord gry jeden z botów losowo “aktywuje” użytkowników. Bot nosi nazwę The Agency, co wygląda na jakąś tajną organizację w uniwersum gry, która w jakiś sposób operuje na mapie świata. The Agency zadziałało na przykład we wtorkowy ranek, kiedy na całej mapie pojawiły się plakaty z grafikami podobnymi jak we wspomnianych tweetach. Towarzyszyły im numery telefonów i krótkie wiadomości. Większość z nich mówi o “aktywowaniu agentów” i The Agency szukającej nowych rekrutów. Jedna z wiadomości wspomina o operacji na platformie wiertniczej, natomiast jedna z grafik przedstawia coś w rodzaju wielkiej łodzi. Przypadek?

Zobacz: Jak wyglądałaby mapa Dust2 w grze Fortnite? Już wiemy

Póki co te wszystkie teasery to wszystko co graczom daje Epic, ale pewnie niedługo będzie ich więcej, aż do wielkiej premiery nowego sezonu 20 lutego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię