Strona głównaGryForza Horizon 4 na nowym filmie prezentującym sezon zimowy oraz ulepszanie aut

Forza Horizon 4 na nowym filmie prezentującym sezon zimowy oraz ulepszanie aut

Podczas okresu zimowego będziemy sunąć po śnieżnej bieli aż na zatracenie bieżników. W przerwach między wyścigami odpicujemy każdy z 450 dostępnych samochodów, by zapisać go w naszej kolekcji lub sprzedać za bajońską kwotę.

Studio Playground Games ujawnia kolejne szczegóły o najnowszej odsłonie serii Forza Horizon 4. W prawie godzinnym materiale wideo możemy zobaczyć jak bardzo zmienia się charakterystyka otoczenia i sposób prowadzenia samochodu w trakcie najsurowszej pory roku. Oprócz pięknych widoków twórcy nie szczędzą również słów na temat innych aspektów rozgrywki, jak np. zakupów w grze, tuningowania aut, czy też wbudowanej usługi Forzathon.

[you tube=aEdrvTKcDaA]

Najciekawsza z nowinek dotyczy właśnie podrasowywania osiągów i zewnętrznego strojenia mechanicznych potworów. Do wyboru będziemy mieli aż 450 modeli aut i wszystkie z nich możemy ulepszać niezależnie, co pozwala na szeroką personalizację „drzewka rozwoju”, w którym mieści się 16 różnych atutów. Po wymaksowaniu konkretnych bryk podejmiemy decyzję o pozostawieniu ich w garażu lub sprzedaniu w Auction House.

W filmie nie zabrakło odniesienia do omawianego wcześniej menu Forzathon. W ramach kontekstowych opcji będziemy mogli skorzystać z dziennych i tygodniowych wyzwań, a także puścić się z torbami Forzathon Shop. W tym drugim kupimy części do aut niedostępne przy losowych lootach Wheelspins za nabijanie leveli. Co ucieszy antyfanów mikrotransakcji, w grze dokonamy zakupów wyłącznie za punkty i wszyscy będą mieli te same szanse, bowiem zabraknie w grze ekskluzywnych przedmiotów dla bogaczy.

Następny materiał z gry przedstawiający ostatnią porę roku – wiosnę – twórcy zamierzają udostępnić 31 lipca.        

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię