Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - do gry trafił nowy system progresu PvP

Forza Horizon 5 – do gry trafił nowy system progresu PvP

Rywalizacja PvP stała się właśnie znacznie ciekawsza. Forza Horizon 5 najnowszą aktualizacją zachęca do udziału w wyścigach Horizon Open.

Forza Horizon 5 została w pamięci graczy jako jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat. Model jazdy jest bardzo przyjemny, można kupić setki różnych samochodów, a liczba wyzwań zapewnia rozrywkę na setki godzin. O grze ostatnio mocno przycichło, a wielu fanów straciło motywację do gry.

Zobacz: Vampire The Masquerade – Swansong i prezentacja systemu umiejętności

Zachętą do powrotu może być najnowsza aktualizacja, która skupia się na trybie competitive multiplayer, Horizon Open. Wewnątrz tego trybu znajduje się teraz system progresu z ekskluzywnymi przedmiotami do odblokowania. Pojawiła się również opcja wyszukiwania wyścigów w konkretnej klasie lub dyscyplinie.

Wszystkie wprowadzone ostatnio zmiany PlayGround opisało na forum gry. Dla fanów FH5 jest to na pewno świetna wiadomość. Główną motywacją do logowania były do tej pory sezony, które można zazwyczaj skończyć w parę godzin. Teraz pojawiła się okazja, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami w PvP.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię