Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - pełna lista samochodów

Forza Horizon 5 – pełna lista samochodów

Dwa miesiące dzielą nas od podróży do Meksyku. W ramach budowania hype’u Playground ujawnił listę samochodów w Forza Horizon 5. 

Już Forza Horizon 4 znana była z tego, że ma bardzo dużo samochodów, których odblokowanie nie jest dużym problemem. Gra zawsze zasypywała fanów różnymi pojazdami i sprawiała, że nigdy nie można było się nudzić. Wygląda na to, że to samo podejście zostało z Playground podczas tworzenia piątej odsłony serii.

Zobacz: The Sims 4 – Dzień w spa z darmową aktualizacją

Na oficjalnej stronie Forzy pojawiła się lista samochodów. Twórcy jasno dali do zrozumienia, że lista będzie stopniowo aktualizowana i w nadchodzących tygodniach trafi tam jeszcze więcej maszyn. Już teraz jest ich jednak dosyć sporo.

Kilka samochodów zaliczy swój debiut w piątej części. Po raz pierwszy zobaczymy w Forzie chociażby 2020 Forda Super Duty F-450 DRW Premium albo 1991 Jaguara Sport XJR-15. Playground po raz kolejny postawił na różnorodność. Sądząc po aktualnej liście samochodów, tutaj też trudno będzie się nudzić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię