Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaFree Guy – Ryan Reynolds w roli NPC z gry komputerowej, który...

Free Guy – Ryan Reynolds w roli NPC z gry komputerowej, który ma dosyć. Zobacz zwiastun filmu

Wytwórnia 20th Century Fox udostępniła pierwszy zwiastun nowego filmu Free Guy z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Bohater pewnego dnia odkrywa, ze jest NPC-em w jednej z gier sieciowych przypominającej GTA lub Fortnite i z biernego obserwatora zmienia się w aktywnego uczestnika gry.

Do premiery filmu Free Guy pozostało jeszcze sporo czasu. Ta zaplanowana jest na 3 lipca 2020 roku. Jednak warto już teraz zaklepać sobie ten dzień na wizytę w kinie. Możemy szykować się na dwie godziny dobrej zabawy w towarzystwie Ryana Reynoldsa. Aktor wcielający się w Deadpoola oraz Detektywa Pikachu tym razem wcieli się w rolę spokojnego pracownika banku.

Zobacz: Serial Wiedźmin na podstawie serii gier? Mega wtopa polskiej ambasady w Waszyngtonie

Codzienna rutyna jaką jest wszechobecny chaos w mieście oraz napady znudzą Guya do tego stopnia, że postanowi przeciwstawić się kolejnemu bandycie napadającemu na bank, w którym pracuje. Dzięki temu Guy odkryje, że jest postacią niezależną w sieciowej grze komputerowej i weźmie sprawy w swoje ręce. W czasie sowich przygód pozna Molotov Girl, deweloperkę gry, która jest odpowiedzialna za jego przemianę.

Zobacz: Black Widow – pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela

Za reżyserię filmu odpowiada Shawn Levy, który brał udział w tworzeniu Nocy w muzeum oraz sześciu odcinków Stranger Things. Scenarzystą filmu jest Zek Penn, współtwórca Avengers, X-Men 2 i Elektry oraz nowym filmem Matrix. Nie wiem jak do Was, ale do mnie to mocno przemawia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię