Strona głównaGryAktualnościFrostpunk - nadchodzący dodatek dostał nową nazwę i zwiastun

Frostpunk – nadchodzący dodatek dostał nową nazwę i zwiastun

Ostatnie wieści od 11 Bit Studios rozwiały wątpliwości fanów odnośnie Frostpunka. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącej ekspansji.

Popularna strategia od warszawskiego studia szykuje kolejny content. Chociaż opublikowany przez twórców teaser nie mówi zbyt dużo, wiemy już sporo więcej niż kilka dni temu.

Zobacz: Baldur’s Gate 3 – nadchodzi fala nowych informacji

Ostatnia ekspansja jeszcze niedawno była nazywana Projektem TVADGYCGJR. Teraz 11 Bit Studios przechrzciło ją na On The Edge. Akcja dodatku ma dziać się w zasypanym śniegiem Nowym Londynie.

Maciej Sułecki, lead designer Frostpunka, obiecuje bardzo dużo nowości. Ludzie mają stanąć przed wyzwaniami, jakich do tej pory nie widzieliśmy w grze. Niewygodna dla mieszkańców sytuacja ma również generować konflikty i stawiać nas przed trudnymi wyborami.

Na ten moment nie wiemy niestety wiele więcej o kolejnym dodatku. Nazwa i teaser to jednak bez wątpienia bardzo dobry początek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię