Strona głównaGryAktualnościFrostpunk zmierza na konsole. Mamy pierwszy trailer

Frostpunk zmierza na konsole. Mamy pierwszy trailer

Gra polskiego studia 11 bit studios zawita na konsolach obecnej generacji. Z tej okazji sieci pojawił się pierwszy zwiastun.

Frostpunk to gra, która podbiła serca graczy. Society survival, jak grę nazywają jej twórcy to połączenie strategii ekonomicznej oraz właśnie survivalu. Budujemy w niej miasto, z zachowaniem typowych elementów gier strategicznych, a jednocześnie dbamy o przeżycie jego mieszkańców. Nie pomaga w tym nieprzyjazny, bardzo zimny klimat. W grze pojawia się też szereg wyborów moralnych. Możemy w niej wysłać dzieci do pracy lub np. zdecydować o organizacji pogrzebu poległych, co może negatywnie odbić się na produkcji dóbr, bo w ten sposób odciągniemy ludzi od pracy.

Zobacz: Frostpunk: Endless Mode, czyli sprawdź jak długo przetrwasz w lodowym piekle

Aktualnie trwają prace nad dostosowaniem interfejsu i sterowania gry do konsolowych realiów. Frostpunk na konsolach pojawi się wraz ze wszystkimi dodatkami obecnymi w wersji komputerowej oraz w przyszłości mają zostać stworzone nowe rozszerzenia. Premiera gry na PS4 oraz Xboxy One będzie miała miejsce latem tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię