Strona głównaGryGamedec - Definitive Edition i dwa inne tytuły za darmo

Gamedec – Definitive Edition i dwa inne tytuły za darmo

Epic w tym tygodniu daje graczom możliwość zgarnięcia za darmo aż trzech tytułów. Wśród nich Gamedec – Definitive Edition i First Class Trouble.

Gamedec to cyberpunkowe, izometryczne RPG z rozgrywką jednoosobową. Wcielasz się w nim w detektywa, który rozwiązuje zagadki w wirtualnych światach. Korzystaj z szarych komórek, żeby zdobyć informacje od świadków oraz podejrzanych i dotrzeć do samego dna niecnych planów. Jesteś sumą swoich wyborów. Aby pobrać grę należy wejść TUTAJ.

W First Class Trouble gracze muszą jednocześnie współpracować i rywalizować ze sobą, aby przetrwać katastrofę. Celem gry jest wyłączenie kontrolującej statek sztucznej inteligencji o morderczych zapędach. Uważaj, niektórzy gracze to w rzeczywistości podszywające się pod ludzi zabójcze androidy, gotowe zdradzić Cię na każdym kroku. Aby dodać grę należy wejść TUTAJ.

Divine Knockout (DKO) Pokonuj bogów w jedynej na świecie platformówce z perspektywy 3. osoby! Bądź małym, ale potężnym bogiem, walcz w 3 wymiarach i zrzucaj swoich znajomych z mapy, by wygrywać! Atakuj, ogłuszaj, a następnie strącaj wrogów z areny! Ciesz się walką inspirowaną platformówkami w dwóch wymiarach – przeniesioną do unikalnej perspektywy trzeciej osoby. Aby dodać grę do biblioteki należy wejść TUTAJ.

Wszystkie gry można pobrać do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię