Strona głównaGryGameplay Cyberpunk 2077 skrywał tajemniczą wiadomość od CD Projekt Red

Gameplay Cyberpunk 2077 skrywał tajemniczą wiadomość od CD Projekt Red

W CD Projekt Red doskonale wiedzą, jak podtrzymywać wysokie zainteresowanie grą Cyberpunk 2077. Nie dość, że wczorajszy stream z tajemniczymi symbolami oglądało kilkaset tysięcy ludzi, to jeszcze włączony później gameplay zawierał tajemniczą wiadomość.

Nie jest to pierwszy raz, gdy CD Projekt Red raczy nas tajemniczą wiadomością. To samo było w przypadku trailera Cyberpunk 2077, pokazanego na E3. Czego dowiadujemy się tym razem?

Hej,

Przepraszam, że tak długo musiałeś czekać!

Podobało ci się to, co widziałeś? Ponieważ dla nas to, że w końcu pokazujemy Cyberpunk 2077, to coś WIELKIEGO. Wejdź na nasze fora, Twittera, Facebook, Discorda i powiedz, co myślisz. Czy świat gry jest taki, jak sobie wyobrażałeś? Czy widzisz, co rozumiemy przez “imersję”, kiedy mówiliśmy o CP2077 będącym FPP RPG? Co myślisz o naszej wizji “cyberpunku za dnia”? Naprawdę chcemy wiedzieć.

Poza tym uważamy, że jesteśmy ci winni kilka słów wyjaśnienia, dlaczego pokazujemy ci teraz tę grę, jakiś czas po tym, jak profesjonaliści i media zobaczyły ją na E3 i Gamescom.

Za każdym razem, gdy omawialiśmy pomysł pokazania ci gry (a omawialiśmy ten pomysł bardzo często), kończyliśmy na “nie jesteśmy w 100% pewni”. Dlaczego? Ponieważ (dla większości ludzi), kiedy studio pokazuje materiały z gry, oznacza to, że gra będzie tak wyglądać. Tak nie jest w tym przypadku. Cyberpunk 2077 jest w fazie rozwoju. Mamy wiele pomysłów na projekt, wiele mechanik jest testowanych, ale nie wiemy, co otrzymamy w dniu premiery. To sprawia, że ​​publikowanie filmów takich, jak ten, który właśnie obejrzeliście jest ryzykowne – nie chcemy, aby gracze mówili “Ale w tym poprzednim filmie strzelanie wyglądało inaczej” lub “dlaczego zmieniliście interfejs?”. Zmiana jest nieodłączną częścią tworzenia gier i każdego dnia zmienia się mnóstwo rzeczy. Obawialiśmy się (i nadal tak jest), że pomyślisz, że to, co właśnie zobaczyłeś jest tym, jak Cyberpunk 2077 będzie wyglądał w dniu premiery.

Co dało nam dodatkowe zaufanie, aby pokazać wam grę gdy jest w trakcie tworzenia? Dobre początkowe opinie od ludzi, którzy są przyzwyczajeni do oglądania gier na różnych etapach rozwoju. To, co nam powiedzieli (a powiedzieli nam, że naprawdę spodobało im się to, co zobaczyli) dało nam impuls, którego potrzebowaliśmy, aby pokazać obecną wersję Cyberpunk 2077 najbardziej namiętnej i wnikliwej publiczności – Tobie.

A więc… oto jak wygląda dzisiaj Cyberpunk 2077 (lub raczej wyglądał, gdy nagrywaliśmy wideo). Mamy szczerą nadzieję, że Ci się podobało.

Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i wszystkie myśli, które nam przekazałeś.

Twój,
CD PROJEKT RED

Jak podoba Wam się ta wiadomość?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię