test
Strona głównaGryGameplay Cyberpunk 2077 - szokujące 48 minut z CD Projekt Red

Gameplay Cyberpunk 2077 – szokujące 48 minut z CD Projekt Red

Dzisiejszy dzień musimy zaznaczyć w kalendarzu, jako dzień, w którym CD Projekt zaprezentował całemu światu gameplay z Cyberpunk 2077. W tym artykule możecie obejrzeć 48 minut gry. Robi wrażenie.

Wszystko zaczęło się całkiem niewinnie od uruchomienia transmisji na kanale Twitch CD Projekt. Najpierw przez kilka godzin bombardowani byliśmy ciągami cyfr i liczb niczym w Matrixie. W tym czasie w Internecie pojawiły się spekulacje a temat tego, co mogą oznaczać kody. Wiele osób podejrzewało, że chodzi ponownie o rozdawanie kodów do Wiedźmina lub zostanie ujawniona data premiery Cyberpunk 2077. Jednak prawda ostatecznie okazała się o wiele lepsza.

Po pewnym czasie naszym oczom okazał się pasek ładowania. O ile większość „ładowała” się gładko to na ostatni % CD Projekt kazał nam czekać mocno podsycając i tak gorącą atmosferę. Gdy w końcu „pasek ładowania” osiągnął 100% naszym oczom ukazało się logo Cyberpunk 2077.

Jedno z marzeń tegorocznych wakacji zostało spełnione. CD Projekt zaprezentował nam Cyberpunk 2077 w pełnej krasie. Żeby nie przedłużać i nie zanudzać Was paplaniną. Do obejrzenia mamy 48 minut gry, w czasie, której zapoznamy się z systemem tworzenia postaci, opcjami modyfikacji ciała bionicznymi wszczepami, bronią oraz mechaniką rozgrywki. Oglądajcie do samego końca, bo warto!

Zaprezentowany powyżej klip prawdopodobnie był pokazywany podczas tegorocznego Gamescom. Trzeba przyznać, że robi niesamowite wrażenie. Styl jazdy przypomina nieco GTA, ale w tym przypadku jest to zdecydowanie na plus. A co Wam się najbardziej podobało? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię