Strona głównaWiadomościGamingowa klawaitura Horde AIMO od Roccat to połączenie zalet przełączników mechanicznych i...

Gamingowa klawaitura Horde AIMO od Roccat to połączenie zalet przełączników mechanicznych i membranowych

Portfolio gamingowego sprzętu od Roccat powiększyło się o klawiaturę Horde AIMO. Nowe urządzenie zostało zaprojektowane oraz stworzone całkowicie od zera z myślą o dostarczeniu graczom idealnego sprzętu, który będzie charakteryzował się większą precyzją niż sprzęt konkurencji.

Horde AIMO została wyposażona w klawisze membranowe łączące w sobie zalety przełączników mechanicznych z cichą i miękką pracą standardowych klawiatur do gier. Roccat twierdzi, że jest to najlepsze z możliwych połączeń, a dodatkowo jest znacznie tańsza niż rozwiązania wykorzystujące przełączniki mechaniczne. Klawiatura posiada również klawisze szybkiego uruchamiania z przypisanymi makrami, ponadto konfigurowalny Tuning Wheel. Jak przystało na sprzęt dla graczy została wyposażona w wielostrefowe podświetlenie RGB z możliwością wyboru podświetlenia z palety 16,8 miliona kolorów. To wszystko czyni z niej najbardziej funkcjonalną membranową klawiaturę jaka jest dostępna na rynku.

Producent określa Horde AIMO mianem klawiatury „membranical”, która łączy w sobie zalety obu typów przełączników czyni z niej najdokładniejsze i najbardziej czułe urządzenie w historii i równocześnie pozwala na niemal bezgłośne pisanie. Dodatkową zaletą urządzenia są klawisze odporne na zabrudzenia i kurz.

W pełni programowalne pokrętło oraz klawisze funkcyjne pozwalają na szybkie dostosowanie parametrów podświetlenia lub innych wybranych funkcji. Poza tym Tuning Whell jest w pełni kompatybilny z funkcją Windows Dial.

Kolumna pięciu niskoprofilowych klawiszy makr doskonale sprawdza się podczas grania i zapobiega przypadkowemu wciśnięciu. Klawisze zapewniają o 44% wyższy czas reakcji w porównaniu z innymi klawiaturami. Urządzenie jest kompatybilne z systemem sterowania RAWCAT, co pozwala na dostosowanie go do preferencji użytkownika.

Producent wycenił Horde AIMO na ok. 100 $, co składnia do zastanowienia się nad wyborem w pełni mechanicznej klawiatury.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię