Strona głównaGryAktualnościGeForce NOW: exclusive'y PlayStation odnalezionej w plikach usługi na PC

GeForce NOW: exclusive’y PlayStation odnalezionej w plikach usługi na PC

Do bardzo ciekawego odkrycia doszło w bazie danych gier GeForce NOW. Okazuje się, że plotki o pojawieniu się kolejnych exclusive’ów PlayStation na PC mogą mieć w sobie sporo prawdy.

Zaczęło się od wycieku z bazy danych GeForce NOW. W plikach znaleziono wpisy, sugerujące, że wkrótce gracze pecetowi będą mogli zagrać w wiele hitów, do tej pory dostępnych jedynie na PlayStation.

GeForce NOW

Youtuber Ighor July znalazł tam między innymi God of War, Demon’s Souls, Ghost of Tsushima, Ratchet & Clank, Horizon: Forbidden West czy Gran Turismo 7. Wyciek z bazy wskazuje, że gry pojawią się w Epic Games Store oraz na Steam.

Zobacz: Dying Light 2: Stay Human będzie dostępne w usłudze GeForce NOW

Co ciekawe, wyciek sugeruje też pojawienie się gier, które nie były exclusive’ami dla PS, ale nie były nigdy wcześniej zapowiedziane – jak chociażby remastery GTA 3, GTA Vice City, czy GTA San Andreas. To kolejna już w historii poszlaka wskazująca, że powstaną takie gry, choć oficjalnie nikt ich nie potwierdził. Wszystko to oczywiście przecieki, na które należy uważać i poczekać aż pojawią się oficjalne informacje na temat zawartych tu informacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię