Strona głównaEsportGen.G Gold pierwszymi w historii mistrzami PUBG Global Invitational TPP

Gen.G Gold pierwszymi w historii mistrzami PUBG Global Invitational TPP

Zakończyły się zmagania drużyn PUBG w Berlin Global Invitational w trybie TPP. Drugi dzień przyniósł gigantyczne roszady w klasyfikacji, skutkiem czego na czele tabeli uplasowali się zawodnicy Gen.G GOLD.

Po pierwszym dniu zmagań pewniakami do bardzo wysokiego miejsca w generalnej klasyfikacji, jeśli nie do zwycięstwa w całym turnieju byli zawodnicy Gen.G BLACK. Jednak drugiego dnia wykazali się zaskakująco słabą formą, co w połączeniu z niezwykłą regularnością ich siostrzanej ekipy z Gen.G GOLD – która trzykrotnie zajęła 2 miejsce – wywróciła tabelę do góry nogami. Emocje i walka trwała do ostatniej rundy, Koreańczykom po piętach deptali zawodnicy Team Liquid, ostatecznie jednak, po tym jak zawodnicy BLACK spadli na 6. miejsce, podium dla trybu TPP wygląda następująco:

  1. Gen.G GOLD – 3240 pkt.
  2. Team Liquid – 2635 pkt.
  3. WTSG – 2595 pkt.

Jutro dzień przerwy od zmagań turniejowych, ale nadal będą się toczyć rozgrywki w Berlinie – tym razem jednak będzie to event charytatywny. Walka o prestiż i wielkie pieniądze powróci w sobotę, wraz z rywalizacją w trybie FPP.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię