Strona głównaWiadomościGhost of a Tale powinno zainteresować miłośników RPG i gryzoni

Ghost of a Tale powinno zainteresować miłośników RPG i gryzoni

Czy kiedykolwiek chcieliście zagrać jako mysz minstrel (ktoś na wzór barda)? Jeżeli tak to Ghost of a Tale spełni Wasze marzenia. Ta wspaniała produkcja indie jest przygodową grą action/adventure, w której gramy jako mała mysz Tilo.

Ghost of a Tale został zbudowany na silniku Unity przez zespół kierowany przez Lionela „Seitha” Gallata, który zajmuje się 90% designu oraz pisania kodu. Rolę reżysera objął  Paul Gardner, skomponowaniem muzyki zajmuje się Jeremiah Pena.

Gra została uruchomiona w Steam Early Access pod koniec lipca 2016, gdzie zyskała wynik 96% pozytywnych recenzji użytkowników. Teraz twórcy zapowiedzieli, że Ghost of a Tale w wersji na PC swoja premierę będzie miała 13 marca i zostanie udostępniona na platformach: GOG, Steam i Humble Bundle w cenie ok 25$. Wersja na XBO i PS4 ma być gotowa jeszcze w tym roku. Deweloperzy nie mają w planach wydania wersji na Nintendo Switch.

Przejście głównego wątku fabularnego Ghost of a Tale powinno zająć około 10 godzin, poznanie wszystkich sekretów gry drugie tyle.

Oficjalna informacja o grze:

Akcja gry toczy się w średniowiecznym świecie zamieszkałym tylko przez zwierzęta i kładzie nacisk na immersję oraz eksplorację. W grze przyjdzie nam ukrywać się, skradać, umiejętnie prowadzić dialogi zarówno z wrogami jak i sojusznikami oraz wykonywać zlecone zadania.

Będziesz mógł poznać sekrety i niebezpieczeństwa czyhające w Dwindling Heights Keep. Tilo nie jest wojownikiem, więc musi używać podstępu i zwinności przeciwko większym przeciwnikom. Rozmawiaj ze wszystkimi, zajrzyj pod każdy kamień, odszukaj Merry, swoją prawdziwą miłość…

Poniżej trailer gry:

[you tube= 9rfuK3u7_oc]

Trzeba przyznać, że główny bohater wygląda uroczo.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię