Advertisement
Strona głównaPoradnikiGryGhost of Tsushima – Czy wygląd i imię konia mają znaczenie?

Ghost of Tsushima – Czy wygląd i imię konia mają znaczenie?

Wybór konia to jedna z pierwszych decyzji, przed jaką zostaniecie postawieni w Ghost of Tsushima. Postanowiliśmy ułatwić Wam ten proces i wskazać podstawowe różnice pomiędzy wszystkimi dostępnymi w grze wierzchowcami.

Ghost of Tsushima to gra pełna trudnych decyzji. Jak przystało na obszerny tytuł z otwartym światem, będziecie wybierać pomiędzy różnymi rodzajami pancerzy, ulepszeniami postaci czy umiejętnościami. Zanim jednak zaczniecie rozważać nad swoim stylem gry oraz wzmocnieniami do łuku, w środku prologu Sucker Punch stawia Was przed wyborem jednego z trzech koni.

Ghost of Tsushima

Prosta odpowiedź jest taka, że konie różnią się od siebie wyłącznie wyglądem. Temat wierzchowców został w Ghost of Tsushima rozwiązany bardzo łatwo. Żaden z nich nie może zginąć, nie mają swoich punktów zdrowia czy pancerza. Kiedy koń dostanie większe obrażenia, w związku z upadkiem z większej wysokości lub atakami rywali, zostaniecie zrzuceni z jego grzbietu, zdani na własną katanę.

Przy wyborze swojego wierzchowca musicie mieć jedynie na uwadze fakt, że tej decyzji nie można później zmienić. Wybieracie więc towarzysza, który niczym w przypadku Płotki w Wiedźminie 3, nie opuści Was do końca gry. Pojedyncze wciśnięcie lewej strzałki na D-Padzie przywoła konia do waszego boku.

Ghost of Tsushima

Podobnie jak wygląd, imię konia również nie ma żadnego znaczenia. Posiadacze edycji Deluxe Ghost of Tsushima będą mieli dostęp do dodatkowego, brązowego wierzchowca. Od pozostałych różni się on jedynie wyglądem i nie oferuje żadnych ekskluzywnych możliwości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię