Strona głównaGryAktualnościGhost Recon Breakpoint: Niektóre z mikrotransakcji miały pojawić się dopiero po premierze

Ghost Recon Breakpoint: Niektóre z mikrotransakcji miały pojawić się dopiero po premierze

Ubisoft odpowiada na zarzuty dotyczące swojego nowego tytułu. 

Chociaż oficjalnie Ghost Recon Breakpoint pojawił się w sklepach dopiero dzisiaj, do kilku dni trwa już wczesny dostęp, dostępny dla posiadaczy konkretnych edycji gry. Najbardziej oddana część społeczności miała więc okazję przedstawić swój pierwszy feedback.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint: bug pozwala zabić głównego bossa na początku gry

W rezultacie po internecie szybko rozeszła się informacja o dostępnych w grze mikrotransakcjach. Obok oczywistych dodatków kosmetycznych Breakpoint w swoim sklepie sprzedaje dosłownie wszystko, co można zdobyć w grze. Skill pointy, materiały potrzebne od ulepszeń i oraz różne boosty.

Jak poinformował wczoraj na oficjalnym forum Ubisoft, sklep na premierę gry miał wyglądać inaczej. Większość dostępnych aktualnie sposobów na „oszczędzenie czasu” została zaprojektowana z myślą o graczach rozpoczynających swoją przygodę z Breakpointem nieco później.

W rezultacie możliwość kupienia skill pointów i boosterów zniknęła ze sklepu. Przewagi nad resztą graczy na razie więc kupić nie można, ale w wygląda na to, że ta dyskusja wróci jeszcze przy okazji Ghost Recona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię