Wstęp

Strona głównaRecenzjeGigabyte Brix Hulk - recenzja potężnego komputera

Gigabyte Brix Hulk – recenzja potężnego komputera

Wstęp

Tradycyjny komputer stacjonarny kojarzy nam się ze sporych rozmiarów pudłem stojącym pod biurkiem. Jednak wcale nie musi to tak wyglądać. Wielu producentów ma w swojej ofercie zestawy, które są znacznie mniejsze i dużo ładniejsze. Jednym z nich jest Gigabyte Hulk, którego miałem okazję przetestować.

Gigabyte Brix Hulk nie jest komputerem małym. Daleko mu do takich konstrukcji, jak chociażby Asus ROG GR8 II, którego też mieliśmy okazję testować. Zielony potwór ma wymiary 276 x 384 x 128 mm. Nie jest może tak duży, jak tradycyjne obudowy Mid-Tower, ale to i tak kawał sprzętu, dla którego trzeba zorganizować sporo miejsca w okolicach biurka. Jednak po części rozumiem postępowanie producenta. Przywoływany Asus wyposażony był w GTX-a 1060 z 3 GB pamięci czy też procesor Core i5-7400. To wystarczające komponenty do gry w większości tytułów. Jednak model Gigabyte to zupełnie inna liga. To ma być Hulk, ma być wściekły, ma miażdżyć swoich rywali.

Czy tak rzeczywiście jest? Czy niewielka, jak na zastosowane podzespoły, obudowa nie jest ograniczeniem dla zielonego stwora z promieniowaniem gamma płynącym w żyłach? Postanowiłem dokładnie to sprawdzić. Przez ponad 2 tygodnie korzystałem z komputera, starając się przetestować go w jak największej liczbie nowych gier. Jesteście ciekawi, co z tego wyszło? No to zapraszam do dalszej lektury.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię